IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Jak się masz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Miano : Jinx to Jinx - duuh!
Liczba postów : 22
Dołączył/a : 26/01/2017

#1PisanieTemat: Jak się masz?   Czw Lut 02, 2017 3:01 am

Zrobiłam se temat, taki luźniutki. Pogadamy tutaj o naszych upodobaniach.

Cytat :

Czytasz?
Jakiej muzyki słuchasz?
Rysiasz? (jeśli tak, daj DA/FA/Tumblr)
Piszesz? (jeśli tak, daj DA/FA/Tumblr/Bloga)
W co pogrywasz?
Coś od siebie

Więc zapraszam do udzielania się c:

Czytasz? Co ja czytam... Fantastyka, sci-fi. Główna seria, której się trzymam to Metro i ogólnie twórczość Glukhovsky'ego (Futu.Re, Witajcie W Rosji). Swego czasu zaczęłam Wiedźmina. Dwa razy przeczytałam romanse... Twilight (rest in peperistos) i Gwiazd Naszych Wina.
Jakiej muzyki słuchasz? Heh... dużo:
- Metal - Escape The Fate, Bring Me The Horizon, Hollywood Undead, Breaking Benjamin
- Rock - Three Days Grace, 30 Second To Mars, Rise Aganist
- Rock Alternatywny - Happysad, Strachy Na Lachy
- Dupstep
- Rapsy (głównie psychorapsy)
Rysiasz? (jeśli tak, daj DA/FA/Tumblr) A se rysiam, tu se rysiam, i tu se rysiam
Piszesz? (jeśli tak, daj DA/FA/Tumblr/Bloga) Ne pisam ;c
W co pogrywasz? A w co se gram...
- Liga
- Swego czasu, baaaardzo dużo grałam w Aiona
- Osu
- SKYRYM!
- Wiedźmin
- Minecraft (heheehehehe, kopie klocki... żałosne)
- Ostatnio nabyłam Assassyna
Coś od siebie Jestem fanką tematyki postapokalipsy i średniowiecza. Prócz tego interesuje się rysunkiem, czytaniem, hehe grami. Prócz tego jestem furrry, ale jakoś tak supre się w to nie udzielam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Glave
Liczba postów : 32
Dołączył/a : 26/12/2016

#2PisanieTemat: Re: Jak się masz?   Czw Lut 02, 2017 11:47 am

Czytasz? Ano poczytuję co mi padnie w ręce w czasie wolnym - zdecydowanie najbardziej podpada mi fantastyka, pałam nieodwzajemnioną miłością do Brown'a i King'a (nigdy nie czytam "Lśnienia" do końca bo nie chcę tej książki skończyć). Ulubiona seria to zdecydowanie Cykl Inkwizytorski Jacka Piekary, Wiedźmin Sapkowskiego i przygody prof. Langdona Brown'a. Poza tym czytam parę mang, głównie One Piece.
Jakiej muzyki słuchasz? Takiej, która mi się spodoba. Nie mam gustu muzycznego, wiec wybieram piosenki, a nie gatunek muzyczny. W moich ulubionych na YT można znaleźć zarówno "Ace of Spades" zespołu Motorhead, jak i "Am I Blue" w wykonaniu Batmana z serialu animowanego Justice League Beyond.
Rysiasz? Osobiście uważam, że nie potrafię rysować, chociaż nawet mnie zdarzają się ładne bazgroły w zeszytach z notatkami. Niektórzy uważają, że mam ukryty talent plastyczny, taki nie oszlifowany diament - wtedy pokazuje im rysunki mojej siostry, które są obłędne (dostałą się w końcu do liceum plastycznego, hurray :D).
Piszesz? KP i na forach. Nie czuję się na siłach pisać książki albo swoje wypociny gdziekolwiek indziej, ani też nie sądzę by ktokolwiek chciał to czytać.
W co pogrywasz? Głównie LoL, czasami Palladins. Próżno mnie szukać na innych grach, najczęściej pogrywam samotnie lub w trybie Coop.
Coś od siebie: Jestem człowiekiem otwartym na zainteresowania. Od wielu lat oglądam anime, ostatnio przerzuciłem sie także na nowsze kreskówki, jak i te starsze. Powiedzmy, że jestem fanem biernego wypoczynku ale nie pogardzę wyjazdem na narty. Jako człowiek pióra uważam sport za mało interesujący, zwłaszcza biorąc pod uwagę zachowanie i zarobki gwiazd sportu, które za 90 minut biegania za nadmuchanym koźlim żołądkiem dostają więcej pieniędzy niż przeciętny kowalski jest w stanie wydać przez 10 lat. Pogrywam w planszówki, jeśli długo nie piszę z nudów wymyślam nowe postacie do PBF'ów (więc jakby ktoś chciał pomysł to zapraszam xD). Aktualnie studiuję i staram się pogodzić naukę z pracą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Mirvexa Glaceus (Vexa, Vex)
Liczba postów : 104
Dołączył/a : 26/11/2016

#3PisanieTemat: Re: Jak się masz?   Czw Lut 02, 2017 1:05 pm

Czytasz?
Tak, poczytuję. Do tej pory były to głównie mangi z powodu tego pewnego okresu w moim życiu gdzie ogarnęła mnie pewna faza. Przeplatałam je z różnymi książkami, których z pewnego powodu nigdy nie kończyłam. Teraz, kiedy ta faza minęła stoi na mojej półce 16 nieprzeczytanych mang (Madoka Different Story / Rebellion, Highschool of the Dead, Fairy Tail, Noragami, Spice and Wolf, Silver Spoon i Ao no Exorcist), jednak jest jedna seria na której tom po polsku czekam z niecierpliwością w sumie też dlatego że autorce długo schodzi (NIE DAJ BOŻE, NIE CHODZI MI O KOTTLETTA), a jest to Carciphona. Wiem że jest online, ale jednak wolę mieć tomik w łapkach jeśli jest taka możliwość.

Jeśli chodzi o książki jako książki, to obecnie moim faworytem jest "Niezgodna" autorstwa Veronici Roth. Obecnie zbieram się do przeczytania ostatniej części Sagi ("Cztery", o mojej ulubionej postaci <3), ale tak to mam całą trylogię w jednym tomiku na półce. A tak to jeśli chodzi o to, to obecnie czytam w wolnych chwilach "Dary Anioła" Cassandry Clare, "Tancerze Burzy (Wojny Lotosowej Księga Pierwsza)" Jaya Kristoffa, "Wiedźmina" Sapkowskiego i przymierzam się do zakupu dwóch pierwszych tomów "Trylogii Nocnego Anioła" Brenta Weeksa (kiedy kupowałam trzeci spodobała mi się okładka, a jak to w empiku - były tylko nowe części...). I zdecydowanie moimi ulubionymi obecnie są właśnie pierwsza wspomniana pozycja - Niezgodna (chociaż filmy były słabe) - oraz Wiedźmin. Czytałam też Igrzyska Śmierci, ale początek drugiego tomu mnie zmulił i odpuściłam.

Poza tym czytam też słowniki angielsko-polskie. Dobra, żartuję w tym momencie XD

Jakiej muzyki słuchasz?
Różnie, zależy co się nawinie. Nie będę mówiła gatunkami bo się mogę po prostu najprościej w świecie walnąć więc po prostu rzucę kilkoma artystami/zespołami.
Skillet, Amaranthe, Tove Lo, Florence and the Machine, Kamelot, Elize Ryd, Delain, The Agonist (Alissa White-Gluz), Arch Enemy (Alissa i Angela - byłam na ich koncercie <3), Nightwish (Tarja i Anette, powoli przekonuję się do Floor), Sia, Five Fingers Death Punch, Within Temptation, The Pretty Reckless, Lacuna Coil, Icon for Hire, Unsun, Two Steps from Hell, Blood Stain Child, Epica, t.A.T.u., Paramore, Deadlock (tylko lżejsze, nowsze piosenki), Frog Leap Studios, swego czasu też Sabaton.

Rysiasz?
Rysuję :v Ostatnio odkryłam że mam swoje umiejętności po babci (ze strony mamy), sama o tym wspomniała kiedy u mnie była przed świętami. Obecnie tkwię w pewnej stagnacji, przez którą nic nie wrzucam na swojego devianta. Poza tym rysuję zarówno w digitalu (obecnie odpuściłam trochę) jak i traditionalu (moja obecna miłość). Nie uważam jednak żebym była wybitnie dobra.
Obecne dA, stare dA, artowy tumblr, dA na prace z base'ów i przerobione screeny (nie używam obecnie)

Piszesz?
Nie ma co wspominać XD Poza forumami piszę też coś co w przyszłości ma się stać książką, ale obecnie złapałam w tej kwestii hiatus więc piszę tylko na forach (muszę odkorkować wenę bo od sierpnia napisałam może z 8 postów - nie liczę tylko tego forum). Pisałam też kilka fanfików, między innymi z uniwersum LoLa, Fairy Tail, Fullmetal Alchemist (moje pierwsze TT^TT) i - ups - Naruto.
Wattpad

W co pogrywasz?
Będzie tutaj dość spora ilość tytułów, w które zagrywam w chwilę obecną bądź mam po chęć na zagranie chociaż zajmuję się czymś innym (a mam je oczywiście na kompie).
- Heroes of the Storm
- Final Fantasy XIII
- Nazi Zombie Army Trilogy
- Riders of Icarus
- Saints Row The Third (teraz maksujemy i musimy kupić czwórkę)
- SKYRIM.
Steam (kto chce niech mnie dodaje tylko niech po prostu napisze mi na cb że kim jest)

Coś od siebie
Eee... Mam wulkan. To znaczy psa. To znaczy psa nazwanego jak pewien włoski wulkan - Etna. I tak, o to zawsze mi chodzi kiedy mówię że idę uciszyć wulkan. To jest małe, wredne szajsu. I jestem mu jak mamusia. Grałam na kilku forach i adminowałam inne (zapalmy znicze [']). Jestem śmieszkiem jakich mało. Ostatnio oglądam seriale DC od CW (Flash, Arrow, Legends of Tomorrow), Shadowhunters i wyczekuję na 4 film Niezgodnej (tylko żeby zobaczyć jak bardzo spieprzą zakończenie względem książki).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

#4PisanieTemat: Re: Jak się masz?   

Powrót do góry Go down

Jak się masz?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1