IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Rezygnacja z gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

http://last-bastion.forumpolish.com
Liczba postów : 202
Dołączył/a : 25/11/2016

#1PisanieTemat: Rezygnacja z gry   Wto Gru 13, 2016 12:49 am

Nie możesz dłużej grać na naszym forum, a opiekujesz się postacią kanoniczną?
A może po prostu nie dajesz rady poprowadzić swojej postaci i musisz zawiesić całkowicie grę nią, aby skupić się na innych? Nie martw się, tutaj możesz to zgłosić.

Administracja również będzie tutaj zapisywała, które kanony uległy zwolnieniu przez nieaktywność Graczy (1 miesiąc).

Ostatnio zmieniony przez Zero dnia Pią Cze 09, 2017 8:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Oda
Liczba postów : 7
Dołączył/a : 13/12/2016

#2PisanieTemat: Re: Rezygnacja z gry   Sro Lut 01, 2017 8:58 pm

Wpadłem, nawet nie zacząłem grać i tak puff.
Nie mogę się wkręcić w klimat, może kiedyś wrócę z jakąś dobrą weną na grę. Jak na razie za dużo pracy i mało chęci na grę. Soły :V
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Jhinuś
Liczba postów : 45
Dołączył/a : 26/11/2016

#3PisanieTemat: Re: Rezygnacja z gry   Sro Lut 22, 2017 3:51 pm

Oficjalnie odchodzimy z forum, ponieważ niektóre osoby bardzo się tego domagały.
Ps. Nim napiszecie, że jesteśmy tchórzami etc. to postawcie się w naszej sytuacji.
Pps. Człowiek z czasem ma dość. Wystarczyło raz nam wytłumaczyć w czym jest problem, a nie pisać milion postów.
PPPs. Miło było, starałyśmy się, najwyraźniej posada administracji się nam nie należy.

Oczywiście przyjmujemy to do wiadomości z pokorą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Hecarim
Liczba postów : 5
Dołączył/a : 02/01/2017

#4PisanieTemat: Re: Rezygnacja z gry   Sro Lut 22, 2017 5:14 pm

Jako, że Thresh jak i Khada rezygnują to rezygnuję i ja. Byłam tu za ich namową, a jak ich nie ma to nie mam też motywacji do pisania.
Miło było poznać!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Selim
Liczba postów : 28
Dołączył/a : 19/12/2016

#5PisanieTemat: Re: Rezygnacja z gry   Sro Lut 22, 2017 7:13 pm

„Dług za posty spłacam swym Karthusem do przejęcia. Za wpojoną nienawiść do ludzkości, cierpliwośc przy tygodniowych czekaniach na nudne i "jałowe" (hehe czaicie piasek-jałowe - jadę przez pustynię hehe robię to od kilkunastu postów hehe, to takie interesujące) płacę brakiem serca... Proszę mnie pochować w albie i zbrojce poziomu 5...” -testament mój na wzór księdza Skorupki kapelana, który był debilem i zamiast karabinem machał w komuchów krzyżem
Loginy wiadome, bo to nicki
hasła do kont: okon123
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

#6PisanieTemat: Re: Rezygnacja z gry   

Powrót do góry Go down

Rezygnacja z gry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1