IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zapisy na fabuły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

http://last-bastion.forumpolish.com
Liczba postów : 202
Dołączył/a : 25/11/2016

#1PisanieTemat: Zapisy na fabuły   Wto Gru 13, 2016 1:08 am

Poszukujesz mistrza gry do fabuły? A może po prostu osób, z którymi pragniesz fabułę odbyć? Istnieje też inna opcja: jesteś Mistrzem Gry mogącym z chęcią przeprowadzić komuś wątek fabularny, ale nie masz komu. Tutaj możesz napisać swoje ogłoszenie, oczywiście trzeba się określić!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Thresh
Liczba postów : 91
Dołączył/a : 26/11/2016

#2PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Wto Sty 10, 2017 2:19 pm

Z chęcią bym popisała z jakimś MG (nie chcę z userem, coby nie blokować jego postaci ze względu na moją małą częstotliwość odpisu). Temat w sumie dowolny - czas rozruszać kości. :thomas:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Glave
Liczba postów : 32
Dołączył/a : 26/12/2016

#3PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Czw Sty 12, 2017 12:44 am

Szukam Mg chcącego poprowadzić mi może jakąś fabułkę.
Nie wymagam niczego szczególnego - jakaś walka z płotkami, drobne wydarzenie, coś na rozgrzanie się bo długo nie pisałem :D
Jeśli prowadzący ma pomysł na coś dłuższego to chętnie też posłucham propozycji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Noegrasil
Liczba postów : 2
Dołączył/a : 20/01/2017

#4PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Nie Sty 22, 2017 1:54 pm

A witam, szukam jakiegoś MG, co by mi jakiś wątek poprowadził, najlepiej związany z Czarną Różą, nawiązując do historii mojej postaci.
Ktoś coś? :>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Thresh
Liczba postów : 91
Dołączył/a : 26/11/2016

#5PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Sro Sty 25, 2017 8:59 am

Szukam chętnej duszyczki do przeprowadzenia sesji z moją drugą postacią - Zedem. Temat dowolny.

NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Thresh dnia Nie Sty 29, 2017 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Jinx to Jinx - duuh!
Liczba postów : 22
Dołączył/a : 26/01/2017

#6PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Nie Sty 29, 2017 5:49 pm

Szukam jakiejś chętnej osoby do popisania fabuły. Nie szukam jakiś super wymagających konwersacji. Po prostu luźne pisanko, o.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Egon Riebel
Liczba postów : 8
Dołączył/a : 12/01/2017

#7PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Wto Lut 07, 2017 10:29 pm

Powitać.
Wraz z graczem Roland La Effet szukamy osoby chętnej do poprowadzenia nam fabuły. Ot, od próby poskładania do kupy aparatury do pędzenia bimbru, która dwójce domorosłych gorzelników marzy się od dłuższego czasu, czy to ratowania swych rzyci i odkręcania młyna po jednej z pijackich eskapad. Oczywiście to tylko sugestie, ponieważ jesteśmy otwarci na jakiekolwiek inne pomysły.

Ogłoszenie jest NIEAKTUALNE.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Miano : Liwei Cloudpaw
Liczba postów : 4
Dołączył/a : 17/02/2017

#8PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   Nie Lut 19, 2017 6:51 pm

Na początek poszukuję kogoś na krótką, niezobowiązującą fabułę zapoznawczo-rozrywkową. Płeć i rasa dowolna, pod warunkiem że nie będzie mi chciała zamordować Liweia na wstępie :p Więc stosunek albo przyjazny, albo neutralny, albo nieufny - do wyboru do koloru. Wyobrażam sobie rozpoczęcie przez spotkanie na szlaku (któraś ze stron może być w drobnym kłopocie - jeśli chodzi o Liweia, to oferuje pomoc medyczną i karmienie dobrym jedzeniem :p ) - ale jestem otwarta na propozycje.
Wszelkie dalsze ustalenia - priv.
Polecam się.

sprawa w toku :p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

#9PisanieTemat: Re: Zapisy na fabuły   

Powrót do góry Go down

Zapisy na fabuły
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics